B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"ÇILGIN MİSKETLER" STAR TV'DE BAŞLIYOR!!!!

+10
SchwarzeDranzer
seraaa
kinomiya_takao
skullkid
yakamoz786
*Enju*
soykan34
enjyu_yigit
gaia9
Admin
14 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

neska

neska

Ya cok kotu hastayim izleyemedim.

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

enjyu_yigit

enjyu_yigit

gaia9 demiş ki:birşey soracağım tel ile katılırken biz mi onları arıyoruz onlar mı bizi arayıpkatılıyoruz?
Onlar bizi arıyorlar...

gaia9

gaia9

birşey soracağım tel ile katılırken biz mi onları arıyoruz onlar mı bizi arayıpkatılıyoruz?

enjyu_yigit

enjyu_yigit

SchwarzeDranzer demiş ki:Babacım Deniz ben Very Happy Akın, kinomiya_takao.
Biliyorum Deniz abi.Senin mesajından önce Akın abiye atmıştımda xD xD

SchwarzeDranzer

SchwarzeDranzer

Babacım Deniz ben Very Happy Akın, kinomiya_takao.

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Evet gerçekten eğlenceli bir programdı Akın abi.Çok güzel geçti.Umarım bundan sonraki programlar da süper olur.
Ayrıca sağol seraaa abla(sanırım benden büyüksün) ama birde şu soruma cevap verirseniz sevinirim:En az kaç kere telefon bağlantısı yapabiliyoruz?
Atakan arkadaşımıda tebrik ederim...

SchwarzeDranzer

SchwarzeDranzer

Gayet de canlı ve neşeli bir yayındı Smile İzleyen herkese teşekkür ederiz. Smile

seraaa

Yiğit ve Atakan tebrik ederiz..Tabiki stüdyoya katılmanız da mümkün..Sorunuzun cevabına gelince...
Bugünkü 2.bölüm bant olarak çekildi.Haftaya aynı saatte Star Tv ekranından yarıştığınız bölümü izleyebilirsiniz.
İleriki bölümlerde farklı sürprizlere de yer vericez ve daha çok canlı telefon bağlantısı alarak katılımı sayısını arttıracağız!
Çılgın misketleri izlemeye devam edin...

kinomiya_takao

Arkadaşlar gayet güzel bir yayın oldu tabi bizim için yorucuydu umarım beyenmişsinizdir...

http://www.bdaman.com.tr

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Ya canlı yayın yoktu.Galiba diğer hafta içinki programı yapıyorlardı.Tam bilmiyorum.Keşke İrem'i seçseydim ya.Bu arada Emirhan'ı tanıyan varsa bana adresini versin Twisted Evil(Şaka ciddiye alamyın xD)

yakamoz786

yakamoz786

O zaman haftaya ikimiz yarışacağız gibi yiğit Very Happy

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Ya of kazmalık ettim işte.Kız kazanamaz diye Emirhan'ı seçtim sonra da hediyeyi Atakan adlı çocuk kazandı.Ama İstanbul'a gelince kesin katılacağım yarışmaya.Ama gelemezsem(Küçük bir ihtimal annemlerin işi falan çıkabilir) bir kez daha telefon ile bağlabailiyor muyuz?

gaia9

gaia9

Yiğit olsun istanbula geldiğinde gidersin ama kimse yoktu siteden biraz komikti DHB kalkanı çıktı fln xD

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Ya of canlı bağlantı oldu ama ben televizyonda göremedim.Emirhan'ı seçmiştim ama İrem diye bir kız kazandı.Atakan adlı çocuk İrem'i seçtiği için Cobalt Blade kazandı... Sad Sad Sad
Bir de bir daha telefonla aktılma veya stüdyoya gelme hakkım var mı???

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Ya bizim evi tekrar aradılar.Hazır olsun,birazdan arayacağız dediler...

gaia9

gaia9

Hiç kimse yoktu siteden heralde bant yayında çıkarlar bizide aramadılar birinciye hediye olarak ne verildi göremedim

yakamoz786

yakamoz786

Haftaya bende telefonla katılabilirim. Ama yiğit demesi banttan yayınlanacaksa biz nasıl katılcaz

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Peki bir dahaki hafta banttan yayınlanacaksa ben nasıl telefon ile katılacağım?

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Ya of ya telefon bağlantısındaki sorun nedeniyle kimse telefonla katılamadı.
Normal turnuvadaki ilk 3:
1.Kaan
2.Emine
3.Merve

gaia9

gaia9

siz mi bizi arayacaksınız yoksa bizmi?

skullkid

skullkid

enjyu_yigit demiş ki:Beni aradığınız için sağolun.Yarın sabahı heyecanla bekliyorum.İnşallah benim yerime oynayan arkadaş kazanır xD(Kazanmazsa vay haline xD xD) xD
,
olm izleyemiceme yanıyom cep telefonuyla çek ertesi gün beraberiz biliyorsun

yakamoz786

yakamoz786

Peki aradığımızda desteklediğimiz arkadaş kzanınca biz arayanlarda hediye kazanıyormuz?

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Beni aradığınız için sağolun.Yarın sabahı heyecanla bekliyorum.İnşallah benim yerime oynayan arkadaş kazanır xD(Kazanmazsa vay haline xD xD) xD

*Enju*

Erken kalkacağız gare. Very Happy

gaia9

gaia9

hediyeler nsl olcaK?BABAM İŞE GİTMEZSE GİDEBİLİRMİŞİM :::::::::::::Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki