B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

yardım edin lütfen DHB ile ilgili

+3
soykan34
Megandary
trunks
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Çarş. Ocak 28, 2009 12:50 pm

trunks

trunks

evet benim chrome zephyr en sevdim b-daman Very Happy

2yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Çarş. Ocak 28, 2009 12:29 pm

yakamoz786

yakamoz786

Sende bir karar ver ama lol! Avatarındaki senin b-damanınmı???

3yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Çarş. Ocak 28, 2009 10:46 am

trunks

trunks

yok ama ben wide server 49 almışım Very Happy sen heralde 44 den bahsediyorsun 49 da b-daballu daha cok koymayı sağlıyor Very Happy

4yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Çarş. Ocak 28, 2009 10:23 am

TaKaO

TaKaO

Bursa'da Armağan Oyuncak'ta Vide Server 30 TL sen nasıl 20'ye aldın Crying or Very sad

5yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Çarş. Ocak 28, 2009 10:07 am

trunks

trunks

toyzz shoptan 20 ytl ye Very Happy izmirdeki:D İZMİRde de wide server 44 var mı Very Happy ?

6yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Çarş. Ocak 28, 2009 12:11 am

soykan34

soykan34

aa Pardon Wide Survivor demişim.Beyblade ile aklım karıştı. Very Happy

7yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 11:55 pm

Admin

Admin
Admin

Trunks merhaba..
Wide Server'ın hayırlı olsun. Diğer arkadaşlarım durumu çok iyi anlatmış. Peki bu ürününü hangi mağazadan aldın?

http://www.b-daman.com.tr

8yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 10:57 pm

skullkid

skullkid

soykan34 demiş ki:DHB 44 Derken???
ürünkodu soykan

9yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 10:43 pm

soykan34

soykan34

DHB 44 Derken???

10yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 10:38 pm

trunks

trunks

SEN DOĞDUNda b-damanla mı doğdun Very Happy bu kadar şeyi nerden bilion kardes Very Happy Very Happy bilgi için saol ozaman bi de DHB 44 alcam

11yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 10:20 pm

soykan34

soykan34

Wide Surwiwor rahat tutmanı ve bir çok atış yapmanı sağlar.
DHB Zırhdan bazen daha önemlidir.Ama karşılıklı maçlarda pek işe yaramaz
Ama B-Da üçgenini rakibinin bölgesine sokmada üstündür.(Pet
Bottle Armor kadar olmasada.)

12yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 10:09 pm

trunks

trunks

şimdi almakla iyi mi ettim ? Very Happy

13yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 9:09 pm

Megandary

Megandary

daha çok misket ve iyi kontrol sağlar çünkü ele cuk oturuyor

14yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 7:44 pm

trunks

trunks

oke gerçek DHB alsam bu ne işe yarar ? Very Happy

15yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty Geri: yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 7:33 pm

Megandary

Megandary

sen dhb armor almamışsın tutma yeri almışsın dhb armor 29 ytl:D o parça daha iyi kontrol ve daha çok bilye koyabilmek için üzgünüm yalnış almışsın wide server başka ürün dhb armor farklı senin aldığın ürün dhb armora monte edilmek için

16yardım edin lütfen DHB ile ilgili Empty yardım edin lütfen DHB ile ilgili Salı Ocak 27, 2009 7:12 pm

trunks

trunks

arkadaşlararmor aldım 20 ytl den içinde adı:special DHB armor wide server ama hedefleme paravanı yok bi de su b-daball koyma yerinde birsey eksik onlar içinm fazladan armor mu alacaz ? yardım ederseniz sevinirim yauw uzun olan b-daball atan yeri de yok yardım edin lütfen

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]