B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

merhaba yeniyim yardımcı olurmusunuz ?

+4
neska
TaKaO
enjyu_yigit
selomono
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1merhaba yeniyim yardımcı olurmusunuz ? Empty Geri: merhaba yeniyim yardımcı olurmusunuz ? Çarş. Nis. 29, 2009 8:03 am

rider of b-daman

rider of b-daman

selomono demiş ki:merhaba önce kendimi tanıtayım adım selin 13 yaşındayım ist./kadıköyde oturuyorum.B-damana yeni başlayacağım hangi b-damanı tavsiye edersiniz ve yanında almam gerekli olan başka bişi varmı ?

vaayy selin merhaba..bana baya yakın oturuomussun..

bnce cobalt blade veya chorme zephyr al derim..

eğer alırım diosn turnuva seti çok iyi olur Very Happy

sana bol şanslar ...

itachi

itachi

set pahalı yaw Very Happy cobalt + dhb al gerci bnm solediğimde saçma oldu bidaha bakınca ikisi 60 ediyo nerdeyse set parası ne istiyosan onu al kardeş ama turnuvaya katılmak istiyor ve iyi bir karma almanı tavsiye ederim

|/|3+!||

|/|3+!||

Hoşgeldin Selin.

Birinci sınıftan beri bir tane sarışın kız arkadaşım vardı (buradaki kız arkadaş sınıf arkadaşı manasında) .Onun da adı Selin'di.Sanırım üç veya dörtte bizim sınıftan ayrılmıştı.Onun da yaşı şu anda on üç olsa gerek.Bana onu hatırlattın Smile .

B-Daman olarak,en iyisi set almanı tavsiye ederim.Tekli B-Daman alacaksan da ya Cobalt Blade ya da Bloody Kaiser al.Foruma tekrar hoşgeldin.

Terry

Terry

ilk once formumuza hos geldin diyoruz ve ben cobalt blade ve DHB zırhı aldım ve cok memnunum sen set al derim eger alamassan cobalt blade yi tavsiye ediyorum

http://www.batikentgencleri.tr.gg

neska

neska

Merhaba Selincim

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

TaKaO

TaKaO

Başlangıçta set alırsan iyi olur,almazsan Cobalt Blade+DHB White al.

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Hoşgeldin.Tek olarak Bloody Kaiser al bence,yanına da DHB Zırhı Wide Server/Pet Bottle al...
Ama en iyisi set.İçinde 4 B-Da Armoru+1 B-Daman İskeleti ve aksesuarlarla saha var...

8merhaba yeniyim yardımcı olurmusunuz ? Empty merhaba yeniyim yardımcı olurmusunuz ? Ptsi Mart 23, 2009 2:59 pm

selomono

merhaba önce kendimi tanıtayım adım selin 13 yaşındayım ist./kadıköyde oturuyorum.B-damana yeni başlayacağım hangi b-damanı tavsiye edersiniz ve yanında almam gerekli olan başka bişi varmı ?

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]