B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI

+4
rider of b-daman
berk9898
enjyu_yigit
Admin
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

125 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Salı Nis. 21, 2009 4:54 pm

Admin

Admin
Admin

Herkese Merhaba!
Eveeeettt, bir turnuva daha geldi çattıSmile Bu cumartesi, yani 25 NISAN 2009 günü İstanbul'un en yeni Alışveriş Merkezlerinden Historia AVM'deyiz.
Yien saat 10.00 dan itibaren kayıtları almaya başlayacağız ve 13.00 gibi de turnuvaya başlayacağız.
O güne özel 1 B-Daman alanan istediği DHB Armor hediye, kampanyasını yapacağız.Yine muhteşem hediyelerimiz olacak....
Historia Alışveriş Merkezi nerede diyenlere şöyle tarif edeyim; İstanbullu arkadaşlardan Aksaray Vatan Caddesini bilmeyen yoktur.. Alışveriş merkezi hemen Vatan CAddesi üzerinde.
www.historia.com.tr'den detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hepiniz bekliyoruz arkadaşlar...

SEVGILER...

http://www.b-daman.com.tr

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Ya tamam işiniz var anlıyorum bazı sorunlar olabilir ama İstanbul dışındaki şehirleri düşünün.Turnuvalar hep İstanbul'da şu sıralar tatil bol.Gelin İstanbul dşına diğer şehirlerde turnuva yapın.Artık lütfen yalvarıyorum size artık İstanbul dışında turnuvalar başlasın...

325 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Çarş. Nis. 22, 2009 3:13 pm

berk9898

BEKLE BENİ FATİH BEN GELİYORUM.FATİHİ SARSMAYA GELİYORUM

425 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Çarş. Nis. 22, 2009 3:35 pm

Admin

Admin
Admin

enjyu_yigit demiş ki:Ya tamam işiniz var anlıyorum bazı sorunlar olabilir ama İstanbul dışındaki şehirleri düşünün.Turnuvalar hep İstanbul'da şu sıralar tatil bol.Gelin İstanbul dşına diğer şehirlerde turnuva yapın.Artık lütfen yalvarıyorum size artık İstanbul dışında turnuvalar başlasın...

Yiğit'cim,
Merak etme yakın zamanda şehir dışına da gideceğiz.. ankara, Bursa, İzmir,....

http://www.b-daman.com.tr

525 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Perş. Nis. 23, 2009 11:20 am

rider of b-daman

rider of b-daman

bu sefer finalde yenilmicem..Very Happy:D kaan bu kupayıda ben alim istersen Very Happy

625 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Perş. Nis. 23, 2009 12:02 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

berk9898 demiş ki:BEKLE BENİ FATİH BEN GELİYORUM.FATİHİ SARSMAYA GELİYORUM

ben carousel i sarmıştım ogün zaten ankarada deprem olmuş Very Happy:D

gaia9

gaia9

Geliyorum belki şu an şehir dışındayım....

rider of b-daman

rider of b-daman

fatih ilk etapta elenme yine çalış biraz Very Happy

925 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Perş. Nis. 23, 2009 10:07 pm

yamato4

yamato4

bu sefer iddalıyım ilk üçe girerim belki Very Happy

gaia9

gaia9

Gelceğemi biliyorum diyemem yarın köyden erken çıkmam lazım gelmeme
için Very Happy çeyrek finalde çocuğa 4-0 yaptım misket kalmadı 5-4 yenildim
:SHOCK: oldum :s

1125 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI C.tesi Nis. 25, 2009 9:48 am

rider of b-daman

rider of b-daman

oytun ab, geç kalırsam bekleyin haa Very Happy

1225 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI C.tesi Nis. 25, 2009 9:51 am

rider of b-daman

rider of b-daman

HAYDİ İSTANBULL TURNUAVAYA ...:d:D:d

1325 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI C.tesi Nis. 25, 2009 9:56 am

ben kkai88

ben kkai88

yav neden arka arkaya çok mesaj atıyorsun??????
dikkat et Wink

rider of b-daman

rider of b-daman

ben kkai88 demiş ki:yav neden arka arkaya çok mesaj atıyorsun??????
dikkat et Wink

sadece 2 mesajlamı

soykan34

soykan34

kim kazandı

1625 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI Empty Geri: 25 NISAN CUMARTESİ HISTORIA AVM TURNUVASI C.tesi Mayıs 02, 2009 11:09 am

rider of b-daman

rider of b-daman

ben Very Happy:D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]