B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Blazing Kaiser İnceleme

+2
soykan34
enjyu_yigit
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme C.tesi Ocak 17, 2009 10:05 am

gaia9

gaia9

Bu bir bilgi olsun Blazing Kaiser'in Strike Ballı yoktur Bknz:

Zer0 2 B-damanlar böyle

Cobalt Saber-Strike Ballı YOK

Choremo Levan-Strike Ballı YOK

Blazing Kaiser-Strike Ballı YOK

Choremo Levan 'C'-Strike Ballı Var

2Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Cuma Ocak 16, 2009 7:12 pm

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Bu Blazing Kaiser Özgür abi.Ama yine de görünüş açısından Bloody Kaiser'e benzediğinden karıştırılabiliyor...

3Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Cuma Ocak 16, 2009 6:07 pm

gaia9

gaia9

özgür abi bloody kaiserda 2 mandal varda bu zero 2'lerin hepsinde 3 mandal var

4Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Cuma Ocak 16, 2009 5:09 pm

ozgur

ozgur

paylaşım için saol bloody kaiserin 3 tane mandalı olduunu bilmiyordum

5Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Salı Ocak 13, 2009 1:25 pm

gaia9

gaia9

Zero 2'leri sayarsak bana göre Cobalt Saber Fire bnce

6Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Ptsi Ocak 12, 2009 11:32 pm

soykan34

soykan34

Chrom Zephyr.Tabi Zero 2 sistemlileri saymassak...

7Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Ptsi Ocak 12, 2009 10:39 pm

yakamoz786

yakamoz786

Paylaşım için teşekkürler. Sizce en iyi atış mekanizması hangi b-damanın??? Bence chorome zaphr. sizinde fikrinizi almak isterim.

8Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Ptsi Ocak 12, 2009 10:24 pm

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Yorum için teşekkürler Nesimi...

9Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Ptsi Ocak 12, 2009 9:02 pm

neska

neska

Paylasim icin tesekkurler Yigit

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

10Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Ptsi Ocak 12, 2009 8:54 pm

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Yorum için sağol.Karma için bol bol sağol...

11Blazing Kaiser İnceleme Empty Geri: Blazing Kaiser İnceleme Ptsi Ocak 12, 2009 8:51 pm

soykan34

soykan34

Paylaşım için teşekkürler.Karma olarak,
Kask:New red dragoon
Atış bölgesi:Blazing...
Dİğerleri:Cobalt Saber

12Blazing Kaiser İnceleme Empty Blazing Kaiser İnceleme Ptsi Ocak 12, 2009 8:15 pm

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Blazing Kaiser İnceleme Bdaman68ue0
Blazing Kaiser
Enjyu adlı B-DaPlayer'ın kullandığı 2. B-Daman'dır.Zero 2 Systemlidir.Atış topu Strike Ball'dır.Bu B-Daman'ın tıpkı bir önceki modeli Bloody Kaiser(Lightning Kahn) gibi topun çıktığı yeri(adını bilmediğimden yazmadım) 3'lü mandalı vardır.Bu atışın güçlü olmasını sağlar.

Karma önermiyorum çünkü fazla bilgim yok...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]