B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cobalt Blade Yapım Aşamasındaki Yardımcı Noktalar Ve Cobalt Blade Taktikleri

+3
*Enju*
neska
gaia9
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

gaia9

gaia9

Yaww suratına vurmuyom rider of b-daman yaw sana kısaca rob desem Very Happy o ara sabah sersemiydim kalbini kırdıysam özr dilerim

skullkid

skullkid

rider of b-daman demiş ki:
skullkid demiş ki:benim bildiğim b-daballar standart ama neysee

bence hiçbir b-daman standart deil hepsi farklı farklı dır...

kabalık olsun die sölemedim..
bir tek renkleri farklı Very Happy
büyüklükleri eşittir
b-daman demedim b-daball anlamadıysan misket yani

rider of b-daman

rider of b-daman

bence hiçbir b-daman standart deil hepsi farklı farklı dır...

kabalık olsun die sölemedim..

rider of b-daman

rider of b-daman

gaia9 ben görmedim yazdıklarını...insanın süratına çok sert vuruyosun. Razz

Megandary

Megandary

-Cobalt Blade'i artistik olsun diye tek ellle tutmaya kalkmayın sonra güç kanatları fırlar xD
eğer fırlamasını engellemek istiyorsanız kırmızı parçayı ters biçimde takın yani delikler üst tarafa dönük olsun sonrada güç kanatlarının takıldığı parçayı birazcık sıkıştırırsanız güç kanatları çıkmaz anca siz elle çıkarırsınız şahsen öyle kullanıyorum 25-30 atış sonra oynama oluyor...Teknik olarak atış yaparken bir b daman parçasının intaar etmesi çok kötü birşey ve olmaması gereken birşey muhtemelen biz parçayı plakadan çıkarırken ucunda biraz mavi plastik bırakıp onu tam oturtmamız lazım ama oturtmadığımızdan tek elle atışlarda intaar ediyor parçamız bu yüzden azıcık sıkıştırmayla güç aynı kalıyor hiçbir değişim olmuyor ve o parça çıkmıyor b daman olması gerektiği gibi ateşleniyor

gaia9

gaia9

rider of b-daman kardeşişm sen heralde okumamışsın bnim yazdıklarımı emeğe saygı biraz.

enjyu_yigit

enjyu_yigit

rider of b-daman demiş ki:yukarda b-daman araştırma merkesi var oraya tıklarsanız bütün b-daman ların yapılış video su var..
Kardeş tamam var da Fatih arkadaşımız da kendi emeğiyle bize püf noktaları veriyor.Yani lütfen emeğe saygı gösterelim...

rider of b-daman

rider of b-daman

yukarda b-daman araştırma merkesi var oraya tıklarsanız bütün b-daman ların yapılış video su var..

gaia9

gaia9

farkındaysanız misketler 1mm olsa bile büyük olabiliyor Wink

*Enju*

Biraz daha dikkatli okuyun lütfen. Smile

''Misketleri'' seçerken''

skullkid

skullkid

benim bildiğim b-daballar standart ama neysee

*Enju*

Güzel paylaşım.

neska

neska

Paylasimin icin tesekkurler

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

gaia9

gaia9

Arkadaşlar yapması kolay gözüküyor ama aslında zor.

Püf Noktalar (Yapım aşaması)
-Kaskı takarken ilk önce kaskın zırhını birleştirip takın fakat ilk olarak nişangah boynuzu takın çünkü o durmasını sağlıyor.

-Şu omuzlukları takarken dikkat edin çıkarırken çıkardığımız plastikten iyi çıkarın yanlarında tortular kalmasın kaldıysa onları çıkartın çünkü onlar ile beraber takmaya çalışınca girmiyor bu sorun en çık omuzlıkta oluyor.

-Güç kanatlarını yerleştirirken mandallara çok iyi takın en önemli parçayı düşürebilirsiniz düzgün takmazsanız.

-Cobalt Blade'i artistik olsun diye tek ellle tutmaya kalkmayın sonra güç kanatları fırlar xD

Misketleri seçerken biraz daha büyük misketler seçin öyle seçince gerilme çok oluyor çok hızlı gidebiliyor.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]