B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

büyük b-daman turnavasına kimler gidebilecek?

+7
yakamoz786
TaKaO
trunks
Admin
gaia9
soykan34
berk9898
11 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

rider of b-daman

rider of b-daman

engin abi sadece 1.ler dimi ...

ataberk

ya oytun abi bu yarışma amsyada olucakmı

Oytun

Oytun

Sevindim BErk...

berk9898

oytun abi ben zaten yazdım gidebiliyorum

Oytun

Oytun

Vallaha BErk onu ben de tam bilmiyorum sen en iyisi Engin Abi'ye özel mesaj yolla ve ona sor!

kobaltburak

kobaltburak

çocuk kuılübüne nasıl üye olabiliriz

yakamoz786

yakamoz786

Evet ya... Foruma üye olupta çocuk kulübüne üye olmayanlar varsa onlarda ilk 1000 sayılıcakmı?

gaia9

gaia9

çocuk kulübüne gir oraya forum adın ile giriş yap bak ben denedim ve oldu..

soykan34

soykan34

Ya foruma üye olunca çcuk klübüne üye olmuş sayılıyormuyuz.

TaKaO

TaKaO

Galiba biraz zor olacak ama mümkünse ilk 1000 üyenin listesini foruma koysanız Very Happy

Neyse zaten Bursa'da turnuva olursa-ki Mart'ta olacakmış- ilk üçe girersem rozeti oracıkta alıcam,ve eminim 1. olucam da Smile

gaia9

gaia9

ben valla çocuk klubüne üyeyim heralde gidebileceğim büyük turnuvcvaya değil mi admin abi?

soykan34

soykan34

ama daha 71 üye var

TaKaO

TaKaO

Peki foruma üye olan herkes Çocuk Kulübüne üye olmuş sayılacak mı?Eğer öyle değilse sanırım Bursa'da 1. olmam gerekecek te ondan sordum Very Happy

Admin

Admin
Admin

trunks demiş ki:çok teşekkürler admin abi Very Happy

Rica ederim.

http://www.b-daman.com.tr

trunks

trunks

çok teşekkürler admin abi Very Happy

Admin

Admin
Admin

trunks demiş ki:admin abi benim forumdaki ismimle sitedeki ismim ayrı Very Happy napabilirim yinede büyük ödül olur mu??

selam trunks..merak etme sorun olmaz Very Happy

trunks

trunks

admin abi benim forumdaki ismimle sitedeki ismim ayrı Very Happy napabilirim yinede büyük ödül olur mu??

Admin

Admin
Admin

Herkese merhaba,
arkadaşlar sitemizin üye sayısı bu sabah itibariyle 1.012 oldu. İlk 1.000 arkadaşımız sezon sonunda gerçekleşecek büyük turnuvaya katılma ve Japonya'ya gitme şansını kazandı. Bugünden sonra büyük turnuvaya katılabilmek için diğer turnuvalarda dereceye girmek gerekiyor. O yüzden turnuva programını iyi takip etmenizi ve mümkün olduğunca katılmanızı öneririm.
Şimdiden hepinize başarılar..

gaia9

gaia9

Çocuk kulübüne üye olan ilk 1.000 kişi koşulsuz büyük turnuvaya katılma hakkı kaznıyor

japonya'ya gitmeye hazırmısınız bölümünün sonunu okuyunca görürsünüz.

berk9898

iyi o zaman büyük turnuvada görüşürüz

gaia9

gaia9

berk sen katılabilceksin zatende evet sitede bnde öle okudum ilk 1000 üye büyük turnuvaya girebilir die

soykan34

soykan34

Sanırım bu siteye üye olan ilk 1000 kişi katılabilecek sanıyorum.Ama tam bilmiyorum

berk9898

ben büyük b-daman turnavasına katılabilcekmiyim?toys e toys turnuvasında 3. oldum katılabilcekmiyim?

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]