B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Japonya Disneyland Ödüllü Büyük B-Daman Turnuvası

+17
ullpp
trunks
yamato811
kaptanb-daman
ozgur
kinomiya_takao
M@TR@K
yamato4
SchwarzeDranzer
gaia9
enjyu_yigit
yakamoz786
skullkid
neska
seraaa
soykan34
Admin
21 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

yamato4

yamato4

bu hazirandaki büyük turnuva nezaman olcakk ?? Ağustos olduu hala otada bi turnuva yok ?? scratch

yamato 2

yamato 2

turnuva tarihi ne zaman

rider of b-daman

rider of b-daman

Admin demiş ki:Sevgili arkadaşlar..
Yarın yani cumartesi günü saat 13.00 gibi B-Daman oynamak isteyen herkesi merkez ofisimize ekliyoruz. BUrada birkaç saat boyunca B-Daman antrenmanı yapabiliriz hep beraber.
Ofisimiz Beşiktaş Balmumcu'daki ATV binasının hemen yanındaki shell benzin istasyonun da olduğu binada. Gelmek isteyen arkadaşlar 0 212 2742598/144 nolu telefondan bana ulaşabilir.

Engin abi bu tarz etkinlikler daha yapılacakmı ??

trunks

trunks

hahahahahh Very Happy ne güzel diyormuş Very Happy:D:D:D hahahah

gaia9

gaia9

bnim babam bilida b-dama dio xD bni kızdırmak için b-damacı Fatih,yoyocu Fatih bebiledçi Fatih diyor sonrada sana hangisiyle hitab edeyim diye soruyor:D

*Enju*

yakamoz786 demiş ki:Keşke İstanbul'da olsakda gelsek. scratch

KEEŞKEEEEEE Neutral

skullkid

skullkid

trunks demiş ki:hee öyle desene Very Happy Very Happy Very Happy bende babanda b-daman ı bilio izlemeye gelcek sandım :p
biliyordur

ullpp

tmm arkadaşlar olur düzgün konuşurum[b]

trunks

trunks

hee öyle desene Very Happy Very Happy Very Happy bende babanda b-daman ı bilio izlemeye gelcek sandım :p

soykan34

soykan34

Yok tek gidemem de ondan. Very Happy

trunks

trunks

babanda mı b-daman ı bilio olum dur ben daha arkilere zor öğrettim ? pff

soykan34

soykan34

Paki babam da geelebilir mi? Very Happy

trunks

trunks

evet yha herşey istanbulda büyüyünce oğlumu istanbula göndercem Very Happy mis gibi her b-daman turnuvasına katılsın Very Happy

yakamoz786

yakamoz786

Keşke İstanbul'da olsakda gelsek. scratch

trunks

trunks

oooooooo engin abi ne güzelde siz istanbulda oturuyordunuz dimi SadSadSad

Admin

Admin
Admin

Sevgili arkadaşlar..
Yarın yani cumartesi günü saat 13.00 gibi B-Daman oynamak isteyen herkesi merkez ofisimize ekliyoruz. BUrada birkaç saat boyunca B-Daman antrenmanı yapabiliriz hep beraber.
Ofisimiz Beşiktaş Balmumcu'daki ATV binasının hemen yanındaki shell benzin istasyonun da olduğu binada. Gelmek isteyen arkadaşlar 0 212 2742598/144 nolu telefondan bana ulaşabilir.

http://www.b-daman.com.tr

trunks

trunks

oğuz neyse boşver ullp yeni geldi bosver oğuz kardeş...

yakamoz786

yakamoz786

O lafları sana söyledeydi sende trunks ve benim yaptığım uyarıları yapardın...

*Enju*

skullkid demiş ki:
ullpp demiş ki:Afedersiniz ama yuhhhyh...! 4 tane ard arda mesaj atmak flood oluyor. Kardeşim sen hayatında hiç forum kullanmadınmı yaa??? Very Happy Very Happy Smile Sad Shocked Laughing Mad Embarassed Suspect
2 gün sonra foruma giremicen bu gidişle 1 mesaj çek sonr bırak olm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Olmadı editle! Evil or Very Mad

neska

neska

2 saat girmedik forum bir-birine girmis arkadaslar lutfen bir-birimize duzgun hitap edelim.Ne kadar kural hatasi olsa da sakin olmaya calisalim.Admin abi ve ya moderatorler hall eder

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

trunks

trunks

teşekkürler uyardın için engin abi inallah bunu bi daha yapmaz... k.i.b

Admin

Admin
Admin

Sevgili ULLp ve diğer arkadaşlarım..
Arkadaşlarımında sööylediği gibi ardarda mesaj atmak biraz kirliliğe yol açıyor. Ama sen de haklı olarak bu kuralları bilmeyebilirsin.
Birbirinizle konuşurken doğru hitaplar seçmeye gayret edin lütfen..

http://www.b-daman.com.tr

trunks

trunks

ullp burdaki herkesle düzgün konus!! bu bir uyarı bak düsgün konus bizde düsgün konusalım.... Evil or Very Mad

yakamoz786

yakamoz786

Ne diyosun sen be...! ullp musun nesin ard arda mesaj atmak yasak. Lütfen şunu uzaklaştırın siteyi birbirine katcak yoksa.

skullkid

skullkid

ullpp demiş ki:Afedersiniz ama yuhhhyh...! 4 tane ard arda mesaj atmak flood oluyor. Kardeşim sen hayatında hiç forum kullanmadınmı yaa??? Very Happy Very Happy Smile Sad Shocked Laughing Mad Embarassed Suspect
2 gün sonra foruma giremicen bu gidişle 1 mesaj çek sonr bırak olm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki