B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades

+7
rider of b-daman
yakamoz786
TaKaO
skullkid
neska
trunks
gaia9
11 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Cuma Mart 13, 2009 6:33 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

o zaman korkmaya gerek yok... hadi arkadaşlar b-daman ile ilgili herşeyi alalım... Very Happy

2Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Cuma Mart 13, 2009 5:13 pm

berk9898

arkadaşlar ben oytun abi ve turnuvalara gelen başka bir abiye sormuştum daha 3 yıl devam etçekmiş turnuvaları.yani öyle demişti

3Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Perş. Mart 12, 2009 10:05 pm

neska

neska

Bitmez arkadaslar.Daha yeni basladi.Ondan sonra da turnuvalar olur.

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

4Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Perş. Mart 12, 2009 8:12 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

ADMİN knşrsa ii olr...

5Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Perş. Mart 12, 2009 5:00 pm

gaia9

gaia9

İşte benim şüphemde onda inşaallah öyle birşey olmaz.

6Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Perş. Mart 12, 2009 8:42 am

rider of b-daman

rider of b-daman

haziranda turnuva olcak..obitince b-daman damı biticek ??

7Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Çarş. Mart 11, 2009 10:25 pm

Admin

Admin
Admin

fantastik modeller değil mi?Smile

http://www.b-daman.com.tr

8Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Çarş. Mart 11, 2009 4:30 pm

Terry

Terry

bu b-daman super yha hayatımda bunun gibi bisi gormedim D

http://www.batikentgencleri.tr.gg

9Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Mart 10, 2009 10:42 pm

ben kkai88

ben kkai88

bu b-daman kimde olursa olsun o kişi herkezi yener bence

10Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Mart 10, 2009 8:46 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

helal olsun JAPONlara ...

11Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades C.tesi Mart 07, 2009 5:53 pm

yakamoz786

yakamoz786

Ya bununla neler yapılır yaa.. Gerçekten süper. Ayrıca Türkiyeye geleceğini sanmam ama olumlu düşünelim. İnşallah gelir.Smile

12Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Çarş. Şub. 25, 2009 4:49 pm

gaia9

gaia9

Hehe güzel cevap Very Happy

13Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 6:08 pm

TaKaO

TaKaO

Anneme söyleyeceğimi kim söyledi ki Very Happy

14Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 6:03 pm

gaia9

gaia9

para olsa bnde veririmde annein tepkisi ne olur merak ediorm:D

15Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 5:16 pm

TaKaO

TaKaO

Yemin ederim 50 TL veriririm ben buna Very Happy

16Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 4:54 pm

gaia9

gaia9

o senin fikrin ama bu b-daman ile her fonksiyonla oynayabiliorsun.

17Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 3:09 pm

skullkid

skullkid

kullamışsız ağır bişe

18Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 2:06 pm

neska

neska

Super bir sey abi bu yaa

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

19Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Geri: Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 1:49 pm

trunks

trunks

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr bayıldım yha engin abi HADES REVOLVER türkiyeye gelcek mi Very Happy

20Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Empty Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Salı Şub. 17, 2009 1:27 pm

gaia9

gaia9

Off aman Allah'ım böyle bir B-Daman yok yaaa
Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Bm2d0922d2hx1
Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades W224
Bu B-Daman Revolver Hades

Tip:Revolver yani Tabanca tip
Tabanca tipi hakkında tabikide zero 2 system bir b-daman gördüğünüz boru zero'ya özgüdür oradan tabanca gibi çeviriyorsunuz hani kovboyların tabancalarında vardırya rus ruleti otynarken depoyu çeviririz bu b-damanda ise bildiğim kadarıyla b-daman ayarlanıyor çnkü bunu çzigi filmdede yapıyordu.

Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Bm2d0922d1zl8
Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades W317

resimde gördüğünüz gibi o boru iskelete bağlı o yüzdende bu zero2'ye Revolver Core deniliyor.

Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Bm2d0972d1ii8
Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades W407
Dhb armor ile

Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades Gatlinghadeskq3
Asıl B-Daman Bu!!Revolver Hades W355

Gatling Hades Revolver Hades'in gelişmiş hali baya büyük .D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]