B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

B-DaDevils B-Daman Takımı!

+16
Terry
sena
berk9898
SchwarzeDranzer
TaKaO
trunks
*Enju*
yamato4
Admin
skullkid
neska
ozgur
enjyu_yigit
yakamoz786
soykan34
gaia9
20 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 12 sayfası]

1B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Ptsi Haz. 01, 2009 5:44 pm

gaia9

gaia9

Kim küfür etmiş Very Happy ulen benim Topic'imde xD Very Happy bu arada trunks
Bu arada Yiğit teklifin kabul edilmemeiştir 3 efsanenin yerine
kimse geçemez(Ben,Soykan ve sen)ben senin yerine kaptanlık yaparım. Very Happy

2B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Salı Mayıs 26, 2009 12:26 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

ENGİN ABİ NERDESİN YAA !!!!!

3B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Salı Mayıs 26, 2009 12:17 pm

trunks

trunks

yauw burda bi çocuk vardı sürekli küfür edio du da ona demiştim mesajları silinmiş Very Happy Bu konuyu kirlettimiz için özür dilerim B-da DEVİLS takımı Wink

4B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Salı Mayıs 26, 2009 10:16 am

rider of b-daman

rider of b-daman

kimi ban lıcan yaa .. xD

5B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Ptsi Mayıs 25, 2009 5:56 pm

trunks

trunks

lütfen şu arkadaşı BAN larsanız sevinirim !!!!! YAMERO!!!!!!

6B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Paz Mayıs 24, 2009 10:03 am

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Hepinizden özür dilerim.İKV ve SBS yüzünden artık online olamıyorum.Şimdilik takımda kaptan olarak birşey yapamıyorum.Ben gelene kadar benim yerime daha yararlı bir kaptan alırsanız sevinirim.

Hepinize iyi forumlar,iyi günler...

7B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! C.tesi Mayıs 16, 2009 7:04 am

gaia9

gaia9

Zaten ben bir takım için birini kırmam.

8B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Cuma Mayıs 15, 2009 9:51 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

berk9898 demiş ki:arkadaşlar bende barıştım ama o kadarda fazla değil bunu ilerdeki zamanlarda görücez yüksek ihtimal kardeş takım olabiliriz

evt berk bizim demek istediğimizde bu !!!! Very Happy

9B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Cuma Mayıs 15, 2009 7:58 pm

berk9898

arkadaşlar bende barıştım ama o kadarda fazla değil bunu ilerdeki zamanlarda görücez yüksek ihtimal kardeş takım olabiliriz

10B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Cuma Mayıs 15, 2009 4:32 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

gaia9 demiş ki:Ben zaten özrümü önceden belirtmiştim ben de berk'ten böyle bir davranış beklerdim ama giremedimi yoksa yazmak mı istemedi onu bilemem zayen kendi özgür kararı bişey demeye hakkımız yok.

doru soledin ..bence b-damancı lar olarak birbirimizle kavga etmek yerine birbirimizi korumalıyız ..Very Happy:D...

artık iki takım arasında bi sorun kalmamıştır..(evet berk in işi var pc ye giremiyor..)

11B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Cuma Mayıs 15, 2009 12:14 pm

gaia9

gaia9

Ben zaten özrümü önceden belirtmiştim ben de berk'ten böyle bir davranış beklerdim ama giremedimi yoksa yazmak mı istemedi onu bilemem zayen kendi özgür kararı bişey demeye hakkımız yok.

12B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Perş. Mayıs 14, 2009 8:38 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

fatih aramızda ki (B-DaDEVILS vs b-DaKnights) kızışmayı bir kenara bırakıp aslında hepimizin kardeş olduğunu hepimizin b-daman cı olduğunu unutmayalım ..hepimiz b-damanı seviyoruz ve bu tarz atışmaların gerkesiz olduğunuda biliyoruz..

ben takım olarak özür diliyorum ...!!!(berk i bilemem Very Happy)

13B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Çarş. Mayıs 13, 2009 4:39 pm

ben kkai88

ben kkai88

gaia9 demiş ki:alındın ama nerede oturuyorsun?
Konya (sanki ben katılıyormuşum gibi oldu XD)

14B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Çarş. Mayıs 13, 2009 12:23 pm

gaia9

gaia9

alındın ama nerede oturuyorsun?

15B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Salı Mayıs 12, 2009 8:28 pm

takao01

takao01

Benide alır mısınız?B-damanım yok ama yakında alacağım lütfen kısa sürede açıklık getirin

16B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Ptsi Mayıs 11, 2009 1:17 pm

gaia9

gaia9

Rüçhan anladık tmm o zaman bidaha sölede bana laf atmasınlar

17B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! C.tesi Mayıs 09, 2009 1:19 pm

rider of b-daman

rider of b-daman

adam gibi söle sende ozaman ..konumu kirletiosn dion ama sende bizim konumuzu pek temiz bırakmadın ..

18B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! C.tesi Mayıs 09, 2009 11:57 am

gaia9

gaia9

bak konumu kirletme lütfen çıktıysan çıktım de bir çıktım yazıyorsunuz ir çkmadım yazıorsun

19B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! C.tesi Mayıs 09, 2009 9:28 am

rider of b-daman

rider of b-daman

gaia9 demiş ki:Tamam seni anladım ama Rüçhan abi yamuk konuşuyor.

ortalığı kızıştıran fatihin bu tarz konuşmaları fatih sözlerinee dikkat et !!!

20B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Cuma Mayıs 08, 2009 5:57 pm

gaia9

gaia9

Tamam seni anladım ama Rüçhan abi yamuk konuşuyor.

21B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Perş. Mayıs 07, 2009 8:30 pm

berk9898

ben kesinlikle çıktım fatih

22B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Perş. Mayıs 07, 2009 6:41 pm

gaia9

gaia9

rider of b-daman demiş ki:selam..berk ile ben şu anda bu takımda görünüyoruz ama değiliz..ve o gördüğün başarılar berk ve bana ayittir..şu anda türkiyenin en güçlü takımı B-DaKNIGHTS dır .. bana mp atarsan sevinirim ...

yaw siz takımdan çıktınız mı çıkmadınız mı adam
gibi söyleyin

23B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Salı Mayıs 05, 2009 2:18 pm

yamato4

yamato4

fatih ben çeyrek finale kaldım ama sonra çeyrek final maçında yenildim Very Happy

24B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Ptsi Mayıs 04, 2009 12:45 pm

gaia9

gaia9

Metin,çyle Devils Üssü ve Principles Üssü olarak ayırmamıza gerek yok takımın adı hakkında ben de öyle düşünmüştüm..

25B-DaDevils B-Daman Takımı! Empty Geri: B-DaDevils B-Daman Takımı! Ptsi Mayıs 04, 2009 9:36 am

|/|3+!||

|/|3+!||

Kabûl:2
Red:0

İsterseniz birleştikten sonra oluşturacağımız takımı (Ultimate Devils B-Daman Team)
"Devils üssü" ve "Pinciples Üssü" olarak ikiye ayırabiliriz.O kadar çok B-Daplayer'ı yönetmenin kolay olmayacağını sanıyorum.Bir de yönetim ekibi olarak "Ultimate Devils üssü" açarız,oradaki yöneticilerden de kimileri Devils üssünü,kimileri Principles üssünü,kimileri de genel olarak hepsini yönetirler.Ama unutmayın,takımımızın kurucusu olan Tamer (TaKaO) geri dönmeden önce birleşemeyiz.Kabûllerinizi bekliyoruz...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 12 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki