B-Daman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

B daman Günün Konusu

+13
Terry
ben kkai88
berk9898
Oytun
TaKaO
yakamoz786
enjyu_yigit
soykan34
neska
gaia9
skullkid
ozgur
kinomiya_takao
17 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

51B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Şub. 21, 2009 9:25 pm

ozgur

ozgur

bugunku bolumu izleyen birisi anlatabilrmi avaba şimididen sağolun Smile. . . .

52B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Şub. 15, 2009 6:42 pm

skullkid

skullkid

TaKaO demiş ki:Fiziksel olarak değişmedi.Sadece daha da güçlendi acayip sert atışlar yapmaya başladı.
saçıdeğişmiyor ama üstü değişiyordu ben izlemeyediğimden görmedim

53B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Şub. 15, 2009 6:21 pm

TaKaO

TaKaO

Fiziksel olarak değişmedi.Sadece daha da güçlendi acayip sert atışlar yapmaya başladı.

54B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Şub. 15, 2009 6:03 pm

skullkid

skullkid

black cavalyry fln alıyor bull gibi biri

55B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Şub. 15, 2009 11:15 am

TaKaO

TaKaO

Değişti mi derken?Tip olarak biraz değişti daha güçlendi ama yenildi Very Happy

56B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Şub. 15, 2009 10:29 am

skullkid

skullkid

TaKaO demiş ki:Dün ve bugünkü bölümler çok güzeldi..Özellikle Caın'ı çok sevdim.O terlik tam benlik yani Very Happy .Akın abi bana 1 hafta önceden söylemişti"Caın benim adamım,izle görürsün"diye,izledim gördüm evet artık benimde adamım.

FoReVeR CaIn
cain değiştimi hiç bölümde

57B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Şub. 15, 2009 9:41 am

TaKaO

TaKaO

Dün ve bugünkü bölümler çok güzeldi..Özellikle Caın'ı çok sevdim.O terlik tam benlik yani Very Happy .Akın abi bana 1 hafta önceden söylemişti"Caın benim adamım,izle görürsün"diye,izledim gördüm evet artık benimde adamım.

FoReVeR CaIn

58B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 25, 2009 9:03 pm

yakamoz786

yakamoz786

Önemli değil...

59B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 25, 2009 7:42 pm

neska

neska

Ben de izleyemedim.Anlatan arkadaslar hepinize tesekurler

http://www.b-daman-azeri.buygoo.net

60B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 25, 2009 4:20 pm

skullkid

skullkid

oıfff izleyemedim am özetler için saolun

61B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 25, 2009 9:40 am

yakamoz786

yakamoz786

Bugün yamato bölüm boyunca koştuğunu söyleyebilirim. Terry nin b-damanı parçalandığı için onun parçalarını aradı. Ve birsürü adamın peşinden koştu ( gölge birliği )Terry ilk 2 raundu atlattıktan sonra yamato geldi ve Terry wing shadowu onardı. Ve terry Li ye karşı kazanmış oldu.

62B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 24, 2009 6:16 pm

enjyu_yigit

enjyu_yigit

skullkid demiş ki:
enjyu_yigit demiş ki:Bugünkü bölümde Li Cobalt Blade'i almak için görevlendirildi.Yamato'nun annesini hipnotize etmeye çalışırken müşterileri hipnotize etti xD.Sonra Yamato ve arkadaşları geldi.Li'yi yakalarken birkaç domuz geldi.Yamato ile Li onları yendi.Sonra Wen ile Enjyu Wing Ninja'yı aldılar ve Li Wing Ninja'yı kırdı.Sonra da Li ve Terry'nin maçının başladığı anonsu yapıldı ve bölüm bitti...
kesin cobalt blade ile yarışcak terry
ve çok eksik anlatıyorsun
Biliyorum bayağı eksik ama aklımda kalanı söyledim...

63B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 24, 2009 1:55 pm

skullkid

skullkid

enjyu_yigit demiş ki:Bugünkü bölümde Li Cobalt Blade'i almak için görevlendirildi.Yamato'nun annesini hipnotize etmeye çalışırken müşterileri hipnotize etti xD.Sonra Yamato ve arkadaşları geldi.Li'yi yakalarken birkaç domuz geldi.Yamato ile Li onları yendi.Sonra Wen ile Enjyu Wing Ninja'yı aldılar ve Li Wing Ninja'yı kırdı.Sonra da Li ve Terry'nin maçının başladığı anonsu yapıldı ve bölüm bitti...
kesin cobalt blade ile yarışcak terry
ve çok eksik anlatıyorsun

64B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 24, 2009 11:24 am

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Bugünkü bölümde Li Cobalt Blade'i almak için görevlendirildi.Yamato'nun annesini hipnotize etmeye çalışırken müşterileri hipnotize etti xD.Sonra Yamato ve arkadaşları geldi.Li'yi yakalarken birkaç domuz geldi.Yamato ile Li onları yendi.Sonra Wen ile Enjyu Wing Ninja'yı aldılar ve Li Wing Ninja'yı kırdı.Sonra da Li ve Terry'nin maçının başladığı anonsu yapıldı ve bölüm bitti...

65B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Salı Ocak 20, 2009 7:53 pm

enjyu_yigit

enjyu_yigit

Kaiser Vuruşu!!!!!!!Adamım benim yaa...

66B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 18, 2009 2:59 pm

soykan34

soykan34

Ve farkettim ki Gray Chrome Zephyr'ı bir elle tutuyordu.Tek elle is top dolduruyordu...
(Bunu özgür demişti.Kendiside öyle yapıyomuş.)

67B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 18, 2009 2:57 pm

neska

neska

Enjyu tek atisla nasil kirdi ama b-damani?

68B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 18, 2009 9:32 am

gaia9

gaia9

Bu gün Enjyu Bernard adındaki bir çocuğun B-Damanını kırdı,Enjyu ile Yamato bir ara söz düellosu yaptılaar tabi Yamato çok sinirlendi Enjyu hala soğukkanlı

69B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 17, 2009 10:59 pm

neska

neska

Bir sey degil

70B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 17, 2009 10:07 pm

ozgur

ozgur

saol

71B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 17, 2009 8:07 pm

neska

neska

Bugunku bolumde yamato ve arkadaslari sehri dolasmaya cikarken b-daman oynayan cocuklara rast geldiler.Ve yamato cook eski bir b-damani olan bi fakir cocukla mac yapti.Cocuk iyi oynamasina ragmen b-damani eski oldugu icin kirildi.Cocuk yamatoya b-damanin parcalarini yeni aldigini ve butun parasini ona verdigini bildirdi.Yamato gidip o b-damanciyla bir mac yapti ve cocugn onerisiyle maci kazandi.Ve parayi geri aldI.Couga yepyeni bi b-daman yaptilar.Ve yamatoyla o cocuk arkadasl oldular.

72B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 17, 2009 7:43 pm

ozgur

ozgur

bu cumartesi olan bolumu turnuvada olduum için izleyemdim birrisi anlatabilrmi

73B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Paz Ocak 11, 2009 1:40 pm

gaia9

gaia9

ve şok gelişme şok gelişme! xD bugünki b-daman bölümünde Bloody Kaiser ile Cobalt Blade'n kardeş b-damanlar olduğu açıklandı!!ve ababanın sihri bullu kötüleştiremedi şok şok:D yamato bullu yendi

74B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu C.tesi Ocak 10, 2009 11:20 am

ozgur

ozgur

bugun ilk maçın kurrası çekildi yamato ile bull çıktı
maç gunu bull golge birliği tarafından kaçırıldı ve gucu mor kedi tarafından emildi

75B daman Günün Konusu - Sayfa 3 Empty Geri: B daman Günün Konusu Salı Ocak 06, 2009 8:56 pm

skullkid

skullkid

sbukadar geri adamı ilk defa gördüm ama b-damanı sahaya vurdu ve 90 engel yerle bir

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki